Pokoje pro chlapce

Pokud zařizujete pokoj pro chlapce, pojměte zařizování tématicky podle záliby nebo oblíbeného hrdiny Vašeho syna. Pokoj se pro chlapce rázem stane jeho královstvím.

Pokud máte doma malého závodníka nebo ostříleného námořníka, nebude zařizování pokoje pro chlapce velkým oříškem. Jeho pokojíček se může proměnit během chvilky. Postel ve tvaru závodního autíčka si přeje snad každý chlapec. Tomuto stylu lze přizpůsobit i ostatní nábytek do dětského pokoje.

Nebojte se barev. Rozhodně by měly převažovat světlé a veselé barvy. Důležitým prvkem jsou úchytky do dětského pokoje. Správně zvolené úchytky, koberec a jiné stylové doplňky podtrhnou chlapeckému pokoji atmosféru. Vždy však dbejte tomu, aby byl nábytek bezpečný a chlapec se při hře nezranil.

Pokud nejste zastáncem koberců, zkuste moderní marmoleum, které je do pokoje pro děti ideálním řešením. Marmoleum je vyrobeno přírodní cestou, má dlouhou životnost a příznivé vlivy proti šíření bakterií. Navíc je to ekologický výrobek, bezpečný pro zdraví Vašich dětí.

Každý chlapec potřebuje prostor pro hru a dovádění. Proto pokoj pro chlapce nezatěžujte zbytečným nábytkem. Navíc díky tomu pak v budoucnu bude přestavba pokojíčku pro stárnoucí dítě snažší.

Jednoduchý a nadčasový design vytvoří v dětském pokoji harmonickou atmosféru, která je pro pohodu Vašeho dítěte důležitá.